Ballina Etiketimet Agjencia

Etiketim: Agjencia

Agjencia “Republika” e aranzhuar nga KOK-u: Më së shumti publikime nga...

0
Agjencia e komunikimit "Republika" e aranzhuar nga KOK-ut, e ka zgjedhur gazetën "Bota sot" që ka publikuar më së shumti artikuj për ekipin olimpik...

Agjencia e Industrisë Kreative rikthen kinemanë “Agimi”, Veliaj: Aset për Tiranën,...

0
Në vitin e Kryeqytetit Europian të Rinisë, Tirana themelon një strukturë të re kushtuar artit, kulturës dhe teknologjisë.Agjencia e Industrisë Kreative është institucioni më...

Durrës/ Agjencia Shtetërore e Kadastrës me drejtues të ri, ja kush...

0
Pas denoncimit të njësisë antikorrupsion të drejtuar nga ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, bëhet me dije se me urdhër të drejtorit të përgjithshëm, është...

Covid-19 dhe blerja e ushqimeve, agjencia franceze e shëndetit jep disa...

0
Agjencia Franceze e Shëndetit dhe Sigurisë në Ushqim, Mjedis dhe Punë ka dhënë rekomandime për ushqimin, blerjen dhe pastrimin. A mund të ha fruta dhe...

Agjencia e Pronave: Ja ish-pronarët që përfitojnë 1.8 mln euro –...

0
Agjencia e Trajtimit të Pronave (ATP) njoftoi se dje përfundoi procesin e shqyrtimit administrativ të disa aplikimeve për kompensim financiar me kërkesë të veçantë,...

Agjencia Kombëtare e Barnave jep alarmin: Mos përdorni ranitidinë, ka lëndë...

0
Agjencia Kombëtare e Barnave njofton profesionistët e shëndetit dhe pacientët për një shtim efekti anësor të rëndësishëm në barin me lëndë aktive ‘Ranitidinë’ tablete. Në...

Agjencia më e madhe sizmologjike: Tërmetet nuk mund të parashikohen –...

0
Agjensia më e madhe në botë për tërmetet EMSC ka konfirmuar se nuk është e mundur të parashikohen tërmetet dhe bën thirrje për qetësi. “Tërmetet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24