A e keni harruar Nanin e Portugalisë, transformimi i tij fizik po bën bujë të madhe

0
4
Gjigandi

Ish- ylli i Manchester United, Nani ka treguar një transformim të jashtëzakonshëm të trupit në rrjetin social Instagram.

Ylli i tanishëm i Orlando City, postoi me një palë pantollona të shkurtra duke qëndruar mbi një shkëmb dhe, natyrisht kjo nuk u la pa u komentuar nga të gjithë.

Ish-shoku i skuadrës së Portugalisë, Yannick Djalo i shkroi: “Poooëëëë! Burri me muskul dhe ABS  më të mëdha në botë”.

Kujtojmë që, portugezi ka luajtur për Sporting Lisbonën, Valencian dhe Lazio gjatë karrierës së tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu