Feronikeli – Ballkani, publikohen formacionet zyrtare

0
Gjigandi

Sot në kuadër të xhiros së 30-të, do të zhvillohen katër ndeshje në Superligën e Kosovës.

Vëmendja kryesore do të jetë në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas, ku Feronikeli do të jetë nikoqire e Ballkanit, skuadër e cila po lufton për titull kampion.

Djelmoshat e Ismet Munishit do të kërkojnë fitore për të shfrytëzuar barazimin e Dritës dhe për të ngushtuar diferencën e pikëve vetëm në tri.

Feronikeli – Ballkani

Formacionet zyrtare:

Feronikeli: Smakiqi, Loshi, Lladrovci, Berisha, Hoxha, Dabiqaj, Thaqi, Bojku, Qorri, Gbowea, Zeka.

Ballkani: Rugji, Krasniqi, Berisha, Prekazi, Potoku, K.Gashi, Kuç, Baftiu, Krasniqi, Topalli, Daku. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu