-1.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Zyrtare

Etiketim: Zyrtare

Kush është Vladimir Osechkin, njeriu që shpëton zyrtarët e lartë rusë

0
Një numër zyrtarësh të rangut të lartë rusë po i shpëtojnë kapjes nga presidenti Vladimir Putin dhe po dezertojnë në Perëndim. Një aktivist i shquar...

SPAK mbylli hetimet/ GJKKO kthen çështjen për tre zyrtarë të Mjedisit,...

0
GJKKO kthen çështjen për tre zyrtarët e Mjedisit të akuzuar për korrupsion dhe merr të pandehur dhe dy mjekë. Teksa SPAK njoftoi mbylljen e hetimeve...

Zyrtare/ Hazard i jep fund karrierës me Belgjikën

0
Eden Hazard nuk është më pjesë e Belgjikës. Lajmin e ka dhënë vetë sulmuesi i njohur, me një postim në rrjetet sociale. “Sot kthehet një...

Zyrtare/ Bastet sportive hapen në 1 janar në Shqipëri

0
Gjatë ditës së sotme, u lajmërua se nga 1 janari 2023 do të rihapen bastet sportive online. U bë e ditur në projektbuxhetin e...

Zyrtare, caktohet qyteti ku do të mbahet Eurovision 2023

0
Liverpooli është përzgjedhur si qyteti pritës për edicionin e 67-të të Eurovision, pas një gare të ngushtë me Glasgow. Finalja e Madhe e Eurovision Song...

Formacionet zyrtare Chelsea-Milan: Armando Broja në stol

0
Chelsea do të presë në Stamford Bridge kampionët e Serie A, Milanin. Trajneri i ri Potter duhet të gjejë me patjetër ditën e sotme fitoren...

Formacionet zyrtare Portugali-Spanjë, derbi i gadishullit Iberik

0
Super sfida e sotme në mbrëmje do të jetë një spektakël i vërtetë. Portugalia do të presë në shtëpi Spanjën, ku premtohet të jetë një...

Kryeministri Rama ndan videon, takohet me zyrtarë të lartë në Hagë

0
Kryeministri Edi Rama këtë të hënë ndodhet në Hagë. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rama ka ndarë edhe pamjet nga takimi i tij me...

Vizitë zyrtare në Greqi, ministri Peleshi: Sfidat e sigurisë të përbashkëta,...

0
Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, po zhvillon një vizitë dyditore në Greqi, me ftesë të homologut të tij, Nikolaos Panagiotopoulos. Biseda mes dy ministrave...

Vizita në SHBA/ Gledis Nano takohet me zyrtarët e lartë të...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano, gjatë vizitës disaditore në Uashington, zhvilloi një sërë takimesh të rëndësishme, me zyrtarë të lartë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS