Kryeministri Rama ndan videon, takohet me zyrtarë të lartë në Hagë

0
16
Gjigandi

Kryeministri Edi Rama këtë të hënë ndodhet në Hagë.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Rama ka ndarë edhe pamjet nga takimi i tij me  Presidentin e Gjykatës Penale Ndërkombëtare, Kancelarin dhe Kryeprokurorin e kësaj gjykate.

“Hagë – Me presidentin e Gjykatës Penale Ndërkombëtare, Piotr Hofmański dhe Kancelarin Pieter Leëis, si dhe me Kryeprokurorin e Gjykatës Penale Ndërkombëtare, Karim Khan”, shkruan Rama.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu