27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ballkani

Etiketim: Ballkani

Ministri i Mbrojtjes flet për ndikimin e pushtimit rus në Ukrainë:...

0
Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi duke folur para punimeve te Kongresit te PS, ne panelin per sigurine e rajonit dhe Evropes, ka shpalosur edhe...

​Deputeti i PD-së: Shqipëria të dalë nga Ballkani i Hapur, mbështetja...

0
Deputeti i Partisë Demokratike në Shqipëri, Tomor Alizoti, thotë se kryeministri Edi Rama po operon pa Kosovën në politikën e jashtme. Ai thekson se...

Lufta në Ukrainë/ Ministrja e Jashtme: Ballkani Perëndimor teatri i dytë...

0
Nga foltorja e Kuvendit, ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme Olta Xhaçka ka deklaruar se pas Ukrainës , Ballkani i Perëndimor është teatri...

Rama pas takimit me Borrellin: Të mos lihet jashtë Ballkani Perëndimor

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është deklaruar në konferencë pas takimit me Përfaqësuesin e Lartë të BE-së, Josep Borrell.Rama u shpreh se temë e...

Deputeti shqiptar: Ballkani i hapur përkthehet Ballkani i Rusisë

0
Deputeti i PD, Tritan Shehu deklaron se "Ballkani i hapur" përkthehet "Ballkani i Rusisë". Ai i kërkon kryeministrit Edi Rama të distancohet nga ai...

KE: Ballkani Perëndimor pjesë e Evropës, jo ndalesë në rrugën e...

0
Ambasadori i BE në vendin tonë Luigi Soreca, ka postuar në Twitter, fjalën e presidentes së Këshillit Europian, Ursula Von der Layen të mbajtur...

Ballkani me plotë respekt do ti bëj “Gardën e Nderit” Dritës

0
Skuadra e Ballkanit ka vendosur të nderojë kampionin e Kosovës në futboll, Dritën duke i bërë “Gardën e Nderit”, në ndeshjen e fundit, e...

Nuhiu: Ballkani e Gjilani na kanë bërë më të fortë

0
Të dielën përfundon një sezon i stërzgjatur i Superligës, ku do të zhvillohet xhiroja e fundit. Një javë para se të përfundojë kampionati tashmë dihet...

Gjermania, Ballkani/ Zgjatet leja për punëtorët emigrantë?

0
Leja speciale për punëtorët emigrantë nga vendet e Ballkanit Perëndimor pritet të zgjatet. Sipas një projektligji të Ministrisë Federale të Punës e ashtuquajtura...

Ballkani uron Dritën për trofeun e fituar!

0
Drita edhe zyrtarisht që nga dje është kampion i Kosovës në futboll për ediconin 2019/20. Ishte barazimi, 2:2, i Gjilanit dhe Ballkanit, që i bëri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS