31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Harruar

Etiketim: harruar

Një Heroinë e harruar

0
Ishte marsi i vitit 1989 kur Serbia me ushtri tanke e polici ia mori me forcë Kosovës edhe ate trohë autonomie që kishte në...

Boksieri britanik nuk e ka harruar këtë të mirë

0
Dueli ndaj Atto Wallin, fituar me vendim unanim të gjyqtarëve më 14 shtator të vitit të kaluar, ka qenë një makth për Tyson Fury,...

A e keni harruar Nanin e Portugalisë, transformimi i tij fizik...

0
Ish- ylli i Manchester United, Nani ka treguar një transformim të jashtëzakonshëm të trupit në rrjetin social Instagram. Ylli i tanishëm i Orlando City, postoi...

Jeton Qubreli: Urime ‘Bota sot’, nuk na keni harruar kurrë 

0
Ish futbollisti i mirënjohur, Jeton Qubreli, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.  Qubreli tha se ‘Bota sot” asnjëherë nuk i harron Gjeneratën e...

‘Ndoshta ke harruar emrin tim’, titullohet kënga e re e Art...

0
Art Abazi ka dhënë detaje lidhur me projektin e ri. Art Abazi ka njoftuar publikun se shumë shpejt do të vjen me një projekt të...

“Sarri ka harruar si të luhet futboll, erdhi në Juventus vetëm...

0
Situata te Juventusi nuk është aspak e mirë. Ekipit i mungon loja dhe po has vështirësi të mëdha për të mposhtur rivalët. Maurizio Sarri...

Tubimet dhe COVID-19: A ka ardhur koha për t’i harruar “dasmat...

0
French Open, Grand Prix gjermane, Glastonbury, Edinburgh Fringe Festival, madje edhe Oktoberfest – të gjitha janë anuluar ose shtyrë. Humbjet duket të pafund – në...

Barca nuk ka harruar zanatin, rikthehet me fitore dhe arkëton tri...

0
Barcelona nuk e ka harruar zanatin e saj, përkundër pauzës së gjatë që erdhi si e  obligueshme pas përhapjes së pandemisë Covid-19. Kampionët në fuqi...

Tre hapa për të harruar një dashuri të pamundur

0
Një dashuri e pamundur mund të jetë shumë e dhimbshme nëse nuk dini si ta harroni atë. Mendoni se, sa më shumë që...

Hertha BSC nuk e ka harruar Nexhipin

0
Hertha BSC nuk e ka harruar Nderim Nexhipin, ia uron ditëlindjen! Përmes një postimi në faqen e saj zyrtare në rrjeton social facebook, Hertha BSC...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS