Zëdhënësi i Metës nxjerr videon, Kodheli dinte mendimin e Venecias që në 10 shtator…! – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Raporti i Komisionit të Venecias është publikuar në datën 27 shtator, por në dokument shënohet se do të dërgohej në 29 shtator.
Për zëdhënësin e Presidentit është e paqartë nëse kjo është ngatërresë nga nxitimi apo do të ketë një tjetër konkluzion ne lidhje me ceshtjen.

Mëngjesin e sotëm zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka postuar në facebook një video ku ish-miniostrja Mimi Kodheli dinte që prej 10 shtatorit se Komisioni i Venecias do të nxirrte në draft raport se Meta kishte bërë shkelje.
Videoja shoqërohet dhe me batutën: “Kur Mimi nxjerr sekretin para kohe…ha ha”….

Kur Mimi nxjerr sekretin para kohe…ha ha 😂
Gepostet von Tedi Blushi am Samstag, 28. September 2019

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu