1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zëdhënësi

Etiketim: zëdhënësi

Zëdhënësi i Policisë së Shtetit vlerësohet me çmim nga shefi i...

0
TIRANE Gentian Mullai, zëdhënësi i Policisë së Shtetit, personi që merret me raportet e medias me Policinë, ka marrë sot një vlerësim të rëndësishëm...

Zëdhënësi i FBOXK-së i shkruan Kalivopullit

0
Zëdhënësi i Federatës së Boksit të Kosovës, Latif Demolli,  uron Florend Kalivopulli që fitoi mandatin e dytë si president i Federatës së Boksit të...

Zëdhënësi i Merkelit bën thirrje të mos stigmatizohen personat me COVID-19

0
Zemërimi ndaj njerëzve me koronavirus në dy rajone të Gjermanisë, që janë nën izolim, është “plotësisht i papranueshëm “, tha zëdhënësi i kancelares, Angela...

Zëdhënësi i Shkëndijes së Tetovës dhe FFM-së: ‘Bota sot’, 25 vite...

0
Zëdhënësi i klubit më të suksesshëm shqiptar Shkëndija nga Tetova, Faton Zylbehari, njëherësh zëdhënës i Federatës së Futbollit të Maqedonisë së Veriut, tha se...

Aksidenti i eskortes se Albin Kurtit, flet zedhenesi i Vetevendosjes –...

0
Aksidenti i Albin Kurtit ka ndodhur pa pasoja ndersa demet e vetme kane qene ato ne automjete. Zedhenesi i Vetevendosjes ka...

Zedhenesi i Metes i kthehet keq opozites parlamentare: Jeni zgjatim i...

0
Zëdhënësi i Presidencës Tedi Blushi ka shigjetuar opozitën e re në parlament. Ai shprehet se ata janë thjesht zgjatime të Rilindjes, që shkojnë pas...

Zëdhënësi i Metës nxjerr videon, Kodheli dinte mendimin e Venecias që...

0
Raporti i Komisionit të Venecias është publikuar në datën 27 shtator, por në dokument shënohet se do të dërgohej në 29 shtator. Për zëdhënësin...

‘Fake News’, reagon zëdhënësi i Presidentit: Harrojini traktet, dëgjoni Bundenstagun! –...

0
Menjëherë pas publikimit të lajmit në media se, sipas Komisionit të Venecias presidenti ka shkelur kushtetutën, ka reaguar presidenca. Zëdhënësi Tedi Blushi, përmes një postimi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS