Aksidenti i eskortes se Albin Kurtit, flet zedhenesi i Vetevendosjes – Lajmi i Fundit – Lajme

0
104
blank
Gjigandi

Aksidenti i Albin Kurtit ka ndodhur pa pasoja ndersa demet e vetme kane qene ato ne automjete. Zedhenesi i Vetevendosjes ka reaguar ne lidhje me ngjarjen duke shpjeguar se nga perplasja ka ndodhur si pasoje e mosrespektimit te distances mes mjeteve. “Sonte makina e Kryetarit të Lëvizjes Albin Kurti u aksidentua në një ndeshje zinxhirore të lehtë në Shqipëri kur po shkonte për te festa e fitores në Tiranë. Gjithçka është në rregull dhe asnjë njeri nuk është i lënduar. Aktivitetet vazhduan sipas axhendës dhe nuk ka vend për asnjë shqetësim”-shkruan zëdhënësi i VV, Arlind Manxhuka

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu