Ballina Etiketimet Albin

Etiketim: Albin

Albin Kurti në mediat italiane: Rrezikojmë luftë! Pas Serbisë është Putini

0
Prishtinë – “Rreziku i një konflikti të ri ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është i madh. Do të isha i papërgjegjshëm nëse do të thoja...

“Albin ku***n”/ Veteranët nisin protestën, hyjnë në oborrin e Kuvendit të...

0
Veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës kanë hyrë të hënën në oborrin e Kuvendit të Kosovës teksa kanë qenë duke protestuar në Prishtinë. Para dyerve...

Albin Kurti është fytyrë e një patrioti për këngëtaren e njohur...

0
Këngëtarja nga Shqipëria e ka treguar haptazi se mbështet ish kryeministrin Albin Kurtin dhe ka një simpati ndaj tij. Besa Kokëdhima, e ka publikuar një...

​Albin Kurti reagon ndaj lejimit të zgjedhjeve serbe në Kosovë

0
Zgjedhjet parlamentare serbe janë lejuar të mbahen sot edhe në Kosovë.Kjo me leje të qeverisë Hoti, e cila ka arsyetuar vendimin e saj se...

Hoti si kryeministër/ Mustafa: Bojkotimi i Vjosa Osmanit dhe Albin Kurti...

0
Pas marrjes së detyrës si kryeministër i Kosovës të Avdullah Hotit, ka reaguar kreu i LDK, Isa Mustafa për mos dorëzimin e detyrës nga...

Nuk e pret Hotin në zyrë për ti dorëzuar detyrën, Albin...

0
Me anë të një mesazhi në rjetet sociale, Albin Kurti bëri bilancin e qeverisë së tij të shkurtër. Në mesazhin e tij, Kurti...

I moshuari nga Shqipëria në protestë: I bëj thirrje Albin Kurtit...

0
Gjatë protestës që po zhvillohet ditën e sotme nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar, mikrofonin në podium, veç figurave intelektuale e kanë marrë...

Genc Prelvukaj porosi për Albin Kurtin: Kështu nuk ndërtohet shteti

0
Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj, e ka komentuar situatën politike në vend dhe një intervistë të kryeministrit në detyrë, Albin Kurti dhënë për gazetarin...

Xheku imiton ‘diss’in’ e Albin Kurtin për PSD’në: Rrini bre, jo...

0
Aktori i njohur, Naser Rafuna i njohur në serialin “Çka ka shpija” si “Xheku”, ka imituar liderin e Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti. Bëhet fjalë për...

Albin Kurti: Treu ne rrugen e Kombit pengese, i kerkova Rames...

0
Kandidati për kryeministër nga radhët e Vetëvendosje Albin Kurti, ka zbuluar se i ka kërkuar kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, ta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24