Zbardhet krimi/ Vrasja në Mirditë për gjakmarrje. Ja historia | Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Zbardhet vrasja e 34-vjeçarit në Mirditë.
Burime nga policia kanë bërë të ditur se, Erin Zefi dyshohet se është vrarë për gjakmarrje.

Vëllai i tij, Ndue Zefi ka vrarë në Durrës, 45-vjeçarin Martin Ndreca.
Ndreca u vra në lokal pas një sherri të nisur për shkaqe banale.
Pas krimit Ndue Zefi ishte vetëdorëzua në polici.
Por duket se familja Ndreca nuk e kanë lënë me kaq.
Ata janë ndjekur vëllain e Ndues, 34-vjeçarin Erin Zefi dhe e kanë vrarë ditën e sotme, duke e lënë në një arë.
Dy familjet Zefi dhe Ndreca janë me origjinë nga Mirdita.
Vrasja e 45-vjeçarit Martin Ndreca ndodhi në fund të muajit shkurt 2019 në Durrës.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu