24.5 C
Tirana
E diel, 4 Qershor, 2023
Ballina Etiketimet Krimi

Etiketim: Krimi

Parandalohet krimi i rëndë, sekuestrohen 500 gr eksploziv; arrestohet i riu

0
ekuestrohen 500 gramë eksploziv i montuar në një pajisje me telekomandë, për t’u shpërthyer në distancë. Gjithashtu, sekuestrohen 2 armë zjarri, 1 armë gjahu, municion...

Krimi horror në Paskuqan/ Gjykata e Apelit reagon për lirinë e...

0
Gjykata e Apelit të Juridiksionit të Përgjithshëm ju është drejtuar me një shkresë zyrtare mediave lidhur me lirimin e autorit të ngjarjes makabër në...

Krimi me 2 viktima në Paskuqan/ Reagon policia: Kërkojmë ndihmën e...

0
Paskuqan, Tiranë/Informacion paraprak Më datë 01.03.2023, rreth orës 12:30, në rrugën “Rustem Haklaj”, në Kodër-Kamzë, shtetasi Dan Hutra, rreth 40 vjeç, ka plagosur me armë...

Krimi në Paskuqan/ 2 të vdekur 3 të plagosur

0
Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në zonën e Paskuqanit. Paraprakisht raportohet se ka qenë ish-dhëndrri që ka qëlluar me armë drejt familjes...

‘U vra për një birrë’/ I afërmi i të mbijetuarve tregon...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me krimin që tronditi Prizrenin, ku i vrarë mbeti Visart Cengu nga Kukësi. Për këtë...

Ish-prokurori bën deklaratën e fortë: Krimi po gjen strehë te politika,...

0
Ish-kreu i Krimeve të Rënda, Eugen Beci është shprehur se elementë të krimit janë pjesë aktive e politikës në vendin tonë. Duke folur për...

Emri/ I dënuar për moskallëzim krimi, arrestohet 27-vjeçari në Gjirokastër

0
Një 27-vjeçar është arrestuar pasi Gjykata e Shkallës së Parë Gjirokastër e ka dënuar me 10 muaj burgim, për veprën penale “Moskallëzimi i krimit. Bëhet...

Krimi në Klos/ Prokuroria sekuestron celularët e dy 17-vjeçarëve për të...

0
Prokuroria e Burrelit ka sekuestruar telefonat e dy adoleshtëve Kenado Shira dhe Renato Hasula, pas krimit të trefishtë që ndodhi në Klos. Burime për median...

Krimi në Klos/ Flet vëllai i autorit: Kishim debate, të rinjtë...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Klos ditën e djeshme, ku u vranë Ilir dhe Kenado Shira (babë e bir) dhe u plagosën...

Krimi ekonomik operacion në Tiranë/ Ekzekutohen 4 masa arresti, mes tyre...

0
Njësia e krimit ekonomik e Prokuroria e Tiranës janë duke kryer një operacion për akuzat e korrupsionit e shpërdorimit të detyrës. Burime për median bëjnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS