Krimi ekonomik operacion në Tiranë/ Ekzekutohen 4 masa arresti, mes tyre dhe zyrtarë

0
73
Gjigandi

Njësia e krimit ekonomik e Prokuroria e Tiranës janë duke kryer një operacion për akuzat e korrupsionit e shpërdorimit të detyrës.

Burime për median bëjnë me dije se deri më tani janë ekzekutuar 4 masa arresti.

Mësohet se operacioni është duke vijuar, si dhe mes të ndaluarve janë edhe disa zyrtarë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu