6.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zbardhet

Etiketim: Zbardhet

Emri/ Zbardhet kandidatura e parë për drejtues të SPAK-ut

0
Prokurori Adnan Xholi ka depozituar kërkesën dhe ka shprehur interesin për drejtues të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK). Adnan Xholi...

Vrasja e Indrit Ndoj/ Zbardhet dëshmia e dy vëllezërve: Nuk kishim...

0
Vëllezërit Sajmir dhe Landi Miri u arrestuan nga policia si autorë të dyshuar të vrasjes së 34-vjeçarit në Fushë Krujë, Indrit Ndoj. Burime për mediat...

Dyshohet se ishte në vendngjarje kur u vra Martin Çeço, zbardhet...

0
U mbajt sot seanca gjyqësore e Martina Pajollarit, ku gjykata e Korçës i caktoi masën arrest me burg. E reja u bë ‘mollë sherri’...

Zbardhet dëshmia e 12-vjeçares së përdhunuar në Greqi “Më tregonte targat...

0
12-vjeçarja nga Kolonos shpalos veprimtarinë kriminale të Ilias Michos në dy deklarata dhjetëfaqëshe drejtuar oficerëve të në Drejtorisë për Mbrojtjen e të Miturve. Vajza e vogël,...

U vra për një orë dhe varësen e floririt, zbardhet ekspertiza...

0
Detaje të reja kanë dalë në lidhje me vdekjen e 16-vjeçarit, Mariglen Gjonaj i cili në vitin 2015 u shpall i zhdukur, ndërsa ditën...

Zbardhet dëshmia/ U pyet mbi vrasjen e Brilant Martinajt, Indrit Dokle:...

0
Pasi Indrit Dokle, Fatjon Murataj dhe Gentian Reçi u shoqëruan ditën e djeshme nga policia dhe më pas Dokle dhe Reçi janë lënë të...

Vrasja e Pjetër Kolës, zbardhet pista kryesore

0
Zbardhen të tjera detaje për vrasjen e 44-vjeçarit Pjetër Kola nga Lezha në Qafë-Qele të Pukës. Burimet thanë për ABC se pista kryesore është...

Ekzekutoi vëllanë e kunatën/ Zbardhet motivi i krimit që tronditi Tiranën

0
Është zbuluar motivi i ngjarjes së rënë që tronditi kryeqytetin ku mbeti i vrarë çifti i bashkëshortëve Nora dhe Dritan Muskurti u vranë me...

Atentati ndaj 25-vjeçarit në Shkodër, zbardhet dëshmia e të riut, gjenden...

0
Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e djeshme në Shkodër ku drejt një 25-vjeçari që lëvizte me makinë u qëllua me...

Zbardhet dëshmia e babait të Martinajt: Me Ervisin i kam humbur...

0
Të tjera detaje kanë dalë nga zhdukja e një ndër personazhe më të përmendur kohëve të fundit, atë të biznesmenit Ervis Martinaj. Pak ditë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS