4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Vrasja

Etiketim: Vrasja

Vrasja e Briken Sanajt tek “Kodra e Diellit”/ Arrestohet në Kosovë...

0
Është arrestuar në Kosovë një nga autorët e dyshuar të vrasjes së Briken Sanajt tek “Kodra e Diellit” në Tiranë. Gjelosh Krasniqi u vendos...

Vrasja e dyfishtë në Gramsh/ I moshuari bën dëshminë befasuese: S’kam...

0
80-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë e tij, në Gramsh ka dhënë dëshmi kontradiktore në gjykatë. Teksa doli para togave të zeza Xhevit Sinani...

Dosja e vrasjes së Edmond Papës/ Të afërmit e Aleksandër Sadikajt...

0
Biznesmeni Edmond Papa u vra në shenjë hakmarrje për vrasjen e Aleksandër Sadikajt në verën e 2022, me shpërthim tritoli të telekomanduar. Kështu shkruan...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Mbahet sot gjyqi për Paplekajn

0
Mbahet sot seanca gjyqësore për Arber Paplekajn, i cili dyshohet për vrasjen e biznesmenit dhe mjekut Pjerin Xhuvani. Ngjarja në fjalë ndodhi më 21...

Detaje/ Vrasja e 31-vjeçarit në Prizren, gjendet kasaforta e ‘Kobrës’

0
Policia e Kosovës ka kryer kontrolle në shtëpinë e Dibran Hoxhës, të njohur si “Kobra”, në të cilën kanë zbuluar një kasafortë. Mediat e kosovare,...

Kalon për gjykim dosja e vrasjes së policit Xhuliano Prela, ja...

0
Dosja e vrasjes së efektivit të policisë Xhuliano Prela ka kaluar për gjykim, ndërsa Gjykata ka marrë të pandehur Redion Hysa dhe Nikoll Sherniku. Efektivi...

Vrasja e gruas shtatzënë në maternitet, avokati: Ky do të jetë...

0
Pas ngjarjes së rëndë që tronditi jo vetëm Kosovën por edhe më gjerë, ku një grua shtatzënë u vra mbrëmjen e djeshme pranë maternitetit...

Zbardhet vrasja e Mario Mukës në Gjermani, në pranga dy autorët...

0
Dy shqiptarë janë arrestuar pasi dyshohet se janë autorët e vrasjes së 42-vjeçarit Mario Muka në Gjermani. Vetëm dy ditë pas krimit të ndodhur në...

Emri/ Vrasja e Briken Sanaj te “Kodra e Diellit”, Policia zbardh...

0
Policia e Tiranës ka mundur të zbardhë vrasjen e 39-vjeçarit Briken Sanaj te “Kodra e Diellit”, ku është identifikuar autori, i cili është shpallur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Apeli rikthen në detyrë 6 policët e...

0
Gjykata e Apelit ka rikthyer  në detyrë 6 punonjësit e policisë së Elbasanit, të cilët u pezulluan me vendim gjykate pas kërkesës së prokurorisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS