Ylli i Tottenham detyron skuadrën të nis hetim

0
25
blank
Gjigandi

Ylli i Tottenham detyron skuadrën të nis hetim, thyen rregullat e distancimit për herë të 3.

27-vjeçari postoi një foto në rrjetet sociale, ku shihej ai dhe një berber pasi preu flokët.

Berberët do të hapen nga 4 korriku në Angli, dhe njerëzit nuk mund të kenë vizitorë në shtëpitë e tyre.

Tottenham tha se ata ishin “duke hetuar rrethanat dhe do të merren me incidentin në mënyrë të duhur”.

Aurier ishte mes lojtarëve të Tottenham që u kthye në stërvitje të martën , por para kësaj, ai theu rregullat e distancimit edhe dy herë të tjera më herët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu