16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tottenham

Etiketim: Tottenham

Fenerbahçe e vë në shitje Muriqin, Tottenham dhe WBA fërkojnë duart

0
Vedat Muriqi është vënë zyrtarisht në shitje nga Fenerbahce, pasi klubi synon të sjellë fonde të nevojshme për të balancuar financat. Sipas mediumit të njohur...

Tottenham nuk tregon mëshirë për Leicesterin

0
Tottenham nuk tregon mëshirë për Leicester Cityn. Spursat shënuan fitore të thellë me rezultat 3:0 ndaj Leicester Cityt, në takimin e javës së parafundit...

Manchester City e Tottenham shënojnë fitore!

0
Manchester City e feston me një fitore triumfin në KAS për të marrë pjesë në Champions League sezonin e ardhshëm. Citiziens triumfuan 2:1 në...

Sfidë e fortë mes Tottenham e Arsenalit, ky është rezultati 

0
Në stadiumin "Tottenham Hotspur Stadium" në Londër po zhvillohet lojë mjaft e mirë mes skuadrave nga Londra.  Në minutën e 16-të, Granit Xhaka ndërpreu një...

Tottenham, Jose Mourinho bën premtimin e madh

0
Jose Mourinho ka fituar gjithçka të mundshme si trajner dhe nuk ka ndërmend të ndalet tani që është në drejtim të Tottenham-it. “Sa kohë kaloi...

Përplasje te Tottenham, Lloris dhe Son ‘qerojnë’ hesapet brenda fushës

0
Ka përfunduar pjesa e parë mes Tottenham dhe Everton, ndeshje që po zhvillohet aktualisht në kuadër të Premierligës. Spurs janë duke udhëhequr me rezultat 1:0,...

Mourinho kërkon transferime te Tottenham

0
Trajneri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, në një intervistë ka thënë se ‘Spurs’ nuk do të shpenzojnë shumë para në afatin kalimtar të verës,...

Mourinho i transferon falas te Tottenham dy yjet e PSG-së

0
Tottenhami me në krye Jose Mourinhon janë duke synuar ta forcojnë skuadrën për edicionin e ardhshëm. Dyshja e mbrojtjes tek PSG, Thiago Silva dhe Thomas...

Mourinho i transferon falas te Tottenham dy yjet e PSG-së

0
Tottenhami me në krye Jose Mourinhon janë duke synuar ta forcojnë skuadrën për edicionin e ardhshëm. Dyshja e mbrojtjes tek PSG, Thiago Silva dhe Thomas...

Dele Alli; Mesfushori i Tottenham pezullohet një ndeshje për postimin e...

0
Mesfushori i Tottenham Dele Alli është pezulluar për një ndeshje nga federata angleze e futbollit prej një postimi në rrjetet sociale në lidhje me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS