Vazhdojne aplikimet per Lotarine Amerikane, Ambasada jep udhezimet e fundit – Lajmi i Fundit

0
38
Gjigandi

Në kohën kur Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hapur aplikimet për Lotarinë Amerikane, Ambasada e SHBA në Tiranë, jep udhëzime dhe këshilla të vazhdueshme mbi procedurat e aplikimit.Së fundmi Ambasada ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë aplikantët, duke u kërkuar të lexojnë me kujdes çdo udhëzim të tyre.Ata kanë publikuar të përkthyer në shqip një listë me hapat që duhet të ndjekin dhe bëni mirë t’ju kushtoni vëmendje.Njoftimi i plotë:Po mendoni të aplikoni për Lotarinë Amerikane 2021? Vizitoni faqen tonë të internetit dhe lexoni udhëzimet e këtij viti. Ato janë të përkthyera në shqip! Udhëzimet mund t’i gjeni këtu: https://bit.ly/2l7myjg??️ | Are you planning to apply for #DV2021? Go to our website and read this year’s instructions. They are translated into Albanian! You can find the instructions here: https://bit.ly/2l7myjg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu