Ballina Etiketimet Ambasada

Etiketim: Ambasada

Ambasada e SHBA-ve uron Begajn: Presim të punojmë me të dhe...

0
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka uruar Bajram Begajn për zgjedhjen si Presidenti i ardhshëm i Shqipërisë.Ambasada shkuan se si Shef i...

Dëshironi të studioni në SHBA? Ambasada Amerikane bën njoftimin e rëndësishëm

0
Ambasada Amerikane në Tiranë ka dalë me një njoftim për të gjithë ata që duan të jetojnë në SHBA. Nëprmjet një postimi në rrjete sociaole,...

Reagon ambasada e SHBA-së në lidhje me incidentet në Tiranë para...

0
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës me seli në Shqipëri ka bërë një thirrje për shtetasit e saj që jetojnë në Tiranë, para...

Ambasada e SHBA në Tiranë uron besimtarët katolikë për Pashkët

0
Ambasada e SHBA në Tiranë ka uruar besimtarët katolikë për festën e Pashkëve.Në një postim në faqen e saj zyrtare, ambasada shprehet se nga...

Ambasada e ShBA-së mohon negociatat me Berishën për kreun e PD-së

0
Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se ambasada amerikane i ka dërguar një person për të zhvilluar negociatat për kryetarin e Parisë Demokratike.Përgjigja e ambasadës amerikane në...

Ambasada italiane në Tiranë reagon për dorëheqjen e Bashës: Respekt për...

0
Lulzim Basha ka dhënë dorëheqje nga PD.Për këtë ka reaguar ambasada italiane në Tiranë.Ambasada italiane në Tiranë: Respekt për vendimin e kryetarit të opozitës...

‘PD do të investohet për shkollat shqipe’, Berisha: Trajtimi në ambasada...

0
Lideri historik i demokratëve Sali Berisha po zhvillon 'foltoren' e radhës me shqiptarët e Greqisë.Pyetjes së një qytetari të pranishëm në takim për sjelljen...

Protesta/ Ambasada Amerikane njoftim qytetarëve të saj: Situata mund të ndryshojë...

0
Ambasada amerikane ka dalë me një thirrje për qytetarët e saj që jetojnë në Shqipëri të kenë kujdes dhe të shmangin zonat ku do...

Zgjedhjet e pjesshme vendore/ Ambasada Amerikane kërkon të ketë vëzhgues me...

0
Ambasada Amerika ka kërkuar të ketë vëzhgues në zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit, që do të zhvillohen në 6 bashki në vend.Kjo...

Ambasada e Ukrainës del me detaje për vullnetarët shqiptarë që duan...

0
Ambasada e Ukrainës në Tiranë u ka bërë thirrje vullnetarëve shqiptarë që dëshirojnë të bashkohen në luftën kundër Rusisë të kontaktojnë ambasadën përmes emailit.Tashmë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24