Ballina Etiketimet Lotarinë

Etiketim: Lotarinë

Ditën e fundit që kurohej për kancer fiton lotarinë

0
Fati nderon njerëzit e fortë, dhe kyështë ndoshta një rast që e vërteton thënien. Roni Foster, një amerikan nga Karolina e Veriut, e kishte ditën...

Vazhdojne aplikimet per Lotarine Amerikane, Ambasada jep udhezimet e fundit –...

0
Në kohën kur Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hapur aplikimet për Lotarinë Amerikane, Ambasada e SHBA në Tiranë, jep udhëzime...

Perpara se te aplikoni per lotarine amerikane duhet te lexoni patjeter...

0
Ambasada e SHBA në Tiranë ka publikuar një video ku tregon disa hapa që duhen ndjekur para se qytetarët të aplikojnë për lotarinë...

Plotesojeni vetë Lotarine Amerikane, s’keni pse te paguani njeri – Lajmi...

0
  Ambasada amerikane në Tiranë ka dhënë porosinë e radhës për aplikatët e Lotarisë amerikane DV-2020.  ...

Aplikimet për Lotarinë Amerikane/ Ambasada nxjerr udhëzimet e rëndësishme | Lajmi...

0
Të mërkurën, 2 tetor ora 18:00 kanë nisur regjistrimet për Lotarinë Amerikane. Në një postim në profilin zyrtar në Facebook, Ambasada Amerikane ka nxjerrë...

Nisin aplikimet për lotarinë amerikane DV-2021 – Lajmi i Fundit –...

0
Të mërkurën fillojnë aplikimet për lotarinë amerikane DV-2021. Ambasada Amerikane në Tiranë përmes një njoftimi në ‘Facebook’, bën me dije për të gjithë ata...

Bëhuni gati për Lotarinë Amerikane, aplikimet nisin më… – Lajmi i...

0
Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzimin se kush mund të aplikojë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24