Ballina Etiketimet Aplikimet

Etiketim: aplikimet

Rihapen aplikimet për 300 vende në Akademinë e Sigurisë, këto janë...

0
Policia e Shtetit ka njoftuar rihapjen e aplikimeve për 300 vende në patrullën e përgjithshme në Akademinë e Sigurisë. Ky vendim vjen për shkak...

Hapen aplikimet për 300 vende në Shkollën bazë të Policisë për...

0
Mësohet se procesi i aplikimeve për studimet në shkollën bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme” hapet me 16 nëntor dhe do të vazhdojnë...

Dyfishohen aplikimet nga shqiptarët për azil në janar-shkurt 2022, Franca destinacioni...

0
Hapja e rrugëve ka rikthyer dhe "dëshirën" e shqiptarëve për t'u larguar nga vendi.Të dhënat e publikuara nga Eurostat tregojnë se në janar-shkurt të...

Zgjedhjet për kreun e PD/ Aplikimet deri më 7 maj, ja...

0
Komisioni i Rithemelimit njoftoi sot se aplikimet për kandidatët për kryetar të PD, do të jenë të hapura deri më 7 maj.Kuvendi i i...

Për shqiptarët që duan të studiojnë në SHBA, nisin aplikimet për...

0
Shtetasit shqiptarë, pavarësisht nëse kanë apo jo një diplomë, mund të studiojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës përmes programeve Fulbright dhe Humphrey, për...

Aplikimet për azil në BE, Tavo: Kurrë më shpopullim i këtyre...

0
Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Vangjel Tavo, ka publikuar në rrjetin social Facebook, foton ku tregohen aplikimet për azil në BE gjatë vitit...

Nisin aplikimet për shërbimin e Policimit Vullnetar, ja kriteret që duhet...

0
Policia e shtetit me anë të një njoftimi bën thirrje për aplikime në projektin pilot me synimin e shërbimit për Policimin në Komunitet. ...

Aplikimet për pasaporta apo ID, ambasada shqiptare në Nju Jork jep...

0
Ambasada Shqiptare në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka dhë një njoftim të rëndësishëm për procesin e aplikimeve për pasaporta dhe...

Nisin aplikimet/ 300 vende të reja në Polici, ja kriteret që...

0
HAPEN APLIKIMET PËR 300 VENDE NË SHKOLLËN BAZË TË POLICISË, PËR “PATRULLË TË PËRGJITHSHME” Procesi i aplikimit është i hapur deri në datën 10...

Guri: Pavarësisht asaj që tha Rama, shqiptarët po gjobiten në Greqi,...

0
Edmond Guri, përfaqësues i komunitet shqiptar në Greqi, për Ora News, u shpreh se pala greke, pavarësisht se u tha nga kryeministri Rama që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24