Valza e Kanita sjellin projektin “Hala”

0
16
Gjigandi

Një super duet mes vajzave është publikuar para pak minutash.

Valza dhe Kanita kanë sjellë projektin e përbashkët të titulluar “Hala”.

Ndiqeni të plotë më poshtë.
 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu