Tottenham, Lloris shpenzon 17 mijë euro për një qen të veçantë

0
31
blank
Gjigandi

Hugo Lloris, portieri i Tottenham dhe kapiteni i kombëtares franceze, ka vendosur  të blejë një qen rojë për të mbrojtur familjen dhe shtëpinë kur të mos ketë njeri.

Lloris, siç ka bërë të ditur AS, ka blerë një……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu