10.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Euro

Etiketim: euro

Tentoi të kalonte fshehurazi 17 mijë euro, vihet nën hetim 56-vjeçari...

0
Një 56-vjeçar nga Turqia është proceduar penalisht pasi tentoi të kalonte fshehurazi një shumë të konsiderueshme parash në pikën kufitare të Kapshticës. Uniformat blu raportojnë...

Emigrantët për nëntë muaj dërguan mbi 916 milionë euro në Kosovë

0
Banka Qendrore e Kosovës ka treguar se gjatë nëntë mujorit të parë të 2022-së, diaspora ka dërguar 54.4 milionë euro më shumë. Në total...

Euro dhe dollari në “pikiatë”, kursi i këmbimit valutor

0
Dollari amerikan pas një rikuperimi të lehë gjatë mëngjesit të sotëm ka pësuar sërish një rënie të kuotës në raport me ditën e djeshme...

Akuzohet për drogë dhe prostitucion, Prokuroria e Durrësit i konfiskon 1...

0
Pasuria prej 1 milion eurosh në pronësi të shtetasit Pëllumb Tuda është konfiskuar nga Prokuroria e Durrësit. Më anë të një njoftimi, Prokuroria bën me...

22 mln euro për charter/ Rama-Berishës: Fluturimet e mia kushtojnë sa...

0
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur akuzave të Kryetarit të PD-së Sali Berisha ku ky i fundit deklaroi se udhëtimet e kryeministrit me charter...

‘Do të të jap apartament’/ Mashtroi qytetaren dhe i mori 25...

0
Një 37-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi ka përvetësuar përmes mashtrimit një shumë prej 25 mijë euro. Shtetasi Elvis Boka në bashkëpunim me një tjetër...

I shkaktoi dëm ekonomik me vlerë 24 mijë euro një firme,...

0
Administratori i firme fasonerie në qytetin e Elbasanit është arrestuar nga policia, pasi tregtoi në mënyrë të kundërligjshme materiale e firmës duke i shkaktuar...

520 mijë eurot brenda autobusit/ Gjykata e Durrësit lë në burg...

0
Gjykata e Durrësit ka lënë në burg shoferin Elidon Çelën, i cili u kap më 21 tetor me 522 mijë euro të padeklaruara. Sakaq janë...

U kap me 120 mijë euro kokainë, arrestohet shqiptari në Itali

0
Pasditen e djeshme, një kontroll rrugor zbuloi veprimtarinë e paligjshme të një shqiptari. Policia e ndaloi makinën e tij dhe vërejti qëndrimin e tij...

‘2 mijë euro për raport fals’/ Kapet ish-mjeku i burgut të...

0
Ish-mjeku i burgut të Peqinit, Eduard Ruçi është ekstraduar nga Italia drejt vendit tonë, pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ruçi akuzohet për korrupsion pasi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS