Tirane / Gjendet i vdekur 70-vjecari pranë repartit të Skuadrës Operacionale – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

 
Një person i moshës rreth 70-vjec është gjetur i pajetë nga banorë të zonës në rrugën e Kavajës, shumë pranë repartit të operacionales së Policisë së Shtetit, që ndodhet pranë kompleksit “Delijorgji” në Tiranë.

Sipas burime të komisaritit nr. 2 në Tiranë personi që është gjetur i pajetë është endacak, dhe quhet Arben.
Kanë qenë disa banorë të zonës ata që kanë konstatuar trupin e pajetë të këtij personi, ku më pas kanë shkuar efektivët e policisë, ku dhe kanë bërë verifikimet. 70-vjecari është gjetur në një vend me lagështirë, dhe sipas uniformave blu ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku në zemër.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu