Tentoi të rrëmbejë fëmijën në Elbasan, arrestohet taksisti 55-vjeç – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një fëmijë është shpetuar pasi u tentua të rrëmbehet në qendër të qytetit në Elbasan.
Denoncimi eshte bere në polici nga prindërit e fëmijës, të cilët kanë akuzuar një taksist 55 vjeç.

Forcat e rendit mesohet se kane shoqëruar në polici Sami Metën. Policia ka ndaluar të dyshuarin dhe po bën verifikimet e rastit.
Ende nuk ka një komunikim zyrtar nga strukturat e rendit ne lidhje me ngjarjen e rende e cila po hetohet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu