Ballina Etiketimet Tentoi

Etiketim: Tentoi

Pranga për 42-vjeçarin serb/ Tentoi të kalonte mbi 6 mijë fishekë...

0
Policia e Kosovës ka bërë me dije se sot në fshatin Jashanicë të Leposaviçit ka arrestuar një shtetas serb të moshës 42-vjeçare dhe se...

Tentoi të hynte me forcë në Komisariatin e Sarandës, arrestohet 41-vjeçari...

0
Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar të hyjë me forcë në Komisariatin e Sarandës. Uniformat blu raportojnë se bëhet fjalë për shtetasin...

Tentoi të kalonte rreth 8 kg marijuanë drejt Greqisë; arrestohet një...

0
Policia greke ka arrestuar një person në Igumenicë i cili u kap me lëndë narotike në makinë. Pas ndjekjes të bërë, u arrit të...

Kakavijë/ Tentoi të korruptojë punonjësin e Policisë Kufitare, procedohet penalisht 31-vjeçari

0
Tentoi të korruptonte punonjësin e Policisë Kufitare, për të dalë nga vendi ynë, pasi kishte tejkaluar afatin e qëndrimit në zonën Schengen, procedohet penalisht...

Korçë/ Tentoi t’i hidhte në erë klinikën dentare, detaje për përplasjen...

0
  Drejtoria e Policisë së Korçës ka pezulluar nga detyra oficerin e policisë Gjergji Riza, i cili dhunoi me grushte të riun Erion Narolli. Janë...

Përplasi të miturin në Vlorë dhe tentoi të largohej, arrestohet 53-vjeçari

0
Një aksident ka ndodhur në Vlorë ku mësohet se një 53-vjeçar ka përplasur një të mitur që po lëvizte me biçikletë. Uniformat blu raportojnë se...

Tentoi të vriste me sëpatë të moshuarin; arrestohet 62-vjeçari/ Ja gjendja...

0
Një shtetas 62-vjeçar, i identifikuar si Vasil Babinis është arrestuar nga policia në Korçë pasi tentoi të vriste me sëpatë një 73-vjeçar. Ngjarja e...

Tentoi të kalonte fshehurazi 17 mijë euro, vihet nën hetim 56-vjeçari...

0
Një 56-vjeçar nga Turqia është proceduar penalisht pasi tentoi të kalonte fshehurazi një shumë të konsiderueshme parash në pikën kufitare të Kapshticës. Uniformat blu raportojnë...

Greqi/ Shqiptari tentoi ta përdhunonte, zbardhet dëshmia e 20-vjeçares

0
Një 20-vjeçare ka përjetuar momente makthi nga një shtetas shqiptarë i cili ka tentuar ta përdhunonte në rrugë në Nice mbrëmjen e së shtunës. Së...

Tentoi të vriste një të burgosur me snajper, Apeli shpall të...

0
Ergys Kolaveri dhe Enea Caka janë shpallur të pafajshëm ditën e sotme nga gjykata e Apelit në Tiranë. Kolaveri u arrestua në vitin 2016 kur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24