Sot dhe nesër: Të gjitha zonat në Tiranë ku do të mungojë energjia elektrike – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Edhe ditën e sotme OSHEE me anë të një njoftimi për mediat njofton se në datat 18 dhe 19 shtator 2019 do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.
Sipas njoftimit të OSHEE-së, stakimi do të ndodhë për shkak të riparimeve që po bëhen në disa kabina elektrike.

Njoftim për abonentët në Tiranë:
Stakim i datës 18-19 Shtator
Për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave, në datat 18-19 shtator do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet
18 shtator
12:00-15:00
Rruga “Mihal Duri”
09:00-13:30
Rruga “Agush Gjergjevica”, Rruga “Todi Shkurti”, rruga “Budi” si dhe një pjesë e Qytetit Studenti
09:00-12:00
Rruga “Sandër Prosi” pranë Fondit të Sigurimeve Shoqërore
19 shtator
09:00-15:00
Rruga e Elbasanit pranë ish-Trikotazhit pjesërisht
09:00-13:30
Rruga “Agush Gjergjevica”, Rruga “Todi Shkurti”, rruga “Budi” si dhe një pjesë e Qytetit Studenti

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu