Shpërthen bombula e gazit, plagosen anëtarët e familjes në Përrenjas – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Shpërthen bombula e gazit në një banesë në Përrenjas duke plagosur anëtarët e një familjeje.
Ndërkohë shtëpia është përfshirë nga flakët.

Dy zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për izolimin e flakëve.
Ende nuk ka informacione mbi gjendjen shëndetësore të të lënduarve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu