25-vjeçari vret ish të dashurën dhe 4 anëtarë të familjes së saj – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Austri ku një i ri ka vrarë ish-të dashurën e tij dhe 4 anëtarë të familjes së saj.
Dyshohet që 25-vjeçari, identiteti i të cilit akoma nuk është zbuluar, të  ketë hyrë në banesën e ish-të dashurës së tij, ku i ka marrë jetën asaj dhe të dashurit të ri, vëllait dhe prindërve të saj.

 
Sipas mediave austriake, rpas krimit makabër i riu është vetëdorëzuar në polici, por nuk ka dhënë asnjë shenjë pendese para trupit hetimor.
 
Policia ndërkohë vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu