fbpx
16 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Anëtare

Etiketim: anëtare

Tjetër kallëzim në SPAK për një anëtare të shkallës së parë...

0
Gjykata e Posaçme shtyu për të dielën seancën ku do t’i komunikohet masa e “pezullimit nga detyra” gjyqtarit të Kolegjit të Posaçëm të Apelimit,...

Aktori britanik humbet 2 anëtarë të familjes nga Covid-19

0
Me siguri e njihni Riz Ahmed nga pjesëmarrja në serialet “Venom” dhe “The Night Of”. Së fundmi në një intervistë për “GQ Hype”, 37-vjeçari tregoi...

Karteli i drogës vret 7 anëtarë të familjes, mrekullisht shpëton foshnja...

0
Një ngjarje si nëpër filma ka ndodhur në shtetin verior të Sonora të Meksikës të hënën. Një vajzë 7-muajshe u gjet e gjallë në një...

Forcat egjiptiane vranë 83 anëtarë të grupeve islamike

0
Forcat e sigurisë egjiptiane kanë vrarë 83 anëtarë të dyshuar të grupeve islamike në operacionet në Sinain qendror dhe verior muajin e kaluar, tha...

Familja me 6 anetare izolohet per nente vjet, pret fundin e...

0
Policia holandeze njoftoi se ka zbuluar një familje prej gjashtë anëtarësh të fshehur në një dhomë sekrete në një shtëpi...

KED dërgon në Kuvend 4 emra për 2 anëtarë të Kushtetueses

0
Këshilli i Emërimeve në Drejtësi dërgoi sot në Kuvend katër emrat e kandidatëve nga të cilët do të zgjidhen dy anëtarë...

25-vjeçari vret ish të dashurën dhe 4 anëtarë të familjes së...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Austri ku një i ri ka vrarë ish-të dashurën e tij dhe 4 anëtarë të familjes së...

Tërmetet shkatërruese, ambasadori i BE: Disa shtete anëtare do ndihmojnë Shqipërinë...

0
Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca ka reaguar përmes një statusi në rrjetin social “Tëitter” pas dy tërmeteve shkatërruese që prekën Shqipërinë...

Makina del nga rruga, 4 anëtarë të një familje dërgohen në...

0
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç- Fushë Krujë, në afërsi të kryqëzimit të Patokut. Automjeti me targë AA 453 HI,...

Pas Brexit shenjat në Europë janë për stuhi, 27 shtetet anëtare...

0
Grindjet kryesore të Bashkimit Europian për momentin shtrihen në aksin lindje-perëndim. Për t’u habitur që në çështjen e Brexit kuptohen mirë të gjithë, por...