Shoqerimet e Unazes se Re, banoret marshojnë tek drejtoria e policisë – Lajmi i Fundit

0
36

Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë dhe bashkisë së Tiranës Ndërkohë banorët e Unazës së Re po shkojnë drejt Drejtorisë së Policisë ku ndodhen të shoqëruar disa prej protestuesve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu