fbpx
23 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Unazës

Etiketim: Unazës

Zbulohet vlera marramendëse e unazës me të cilën djali i David...

0
Brooklyn Beckham thuhet se ka shpenzuar 200,000 dollarë për unazën e fejesës me të cilën i propozoi Nicola Peltz. Shannon Delany-Ron, Drejtor i Komunikimeve në...

Basha me qytetarët në zonën e “Unazës së Re”: Ramavirusi i...

0
Kreu i PD Lulzim Basha zhvilloi një takim me bizneset dhe qytetarët në zonën e Unazës së Re. “Banorë dhe sipërmarrës të vegjël në...

Shikoni gishtin e unazës, mësoni sa imunitet keni ndaj koronavirusit

0
Gishti i unazës së martesës mund të tregojë se sa imun jeni ndaj koronavirusit. Por kjo vlen vetëm për meshkujt, sipas një studimi të ri...

Shpallet fituesi per Lotin e pare te Unazes se Re –...

0
TIRANË- Me ofertën e bërë me vlerë 1.77 miliardë lekë, bashkimi i kompanive “Salillari” dhe “Bajrami N” ka arritur të...

U tregoi gishtin e mesit protestuesve te Unazes se Re, Basha...

0
Gjesti jo diplomatik i ambasadorit Bern Bochard ndaj protestuesve të Astirit, ngjalli pak ditë më parë reagimin e fortë të...

Protesta e Unazes se Re, Balliu: Jemi me ligjin, nuk na...

0
Ashtu siç çdo mbrëmje banorët e Unazës së Re po protetsojnë për mbrojtjen e banesave të tyre. I pranishëm në mbështetje të tyre ishte...

Hakmarrje e Rames ndaj Klevis Balliut dhe banorëve të Unazes se...

0
Ish-deputeti Flamur Noka ka qenë bashkë me banorët e Unazës së Re dhe përfaqësues të tjerë të opozitës para Gjykatës...

Policia i ndaloi, lirohen te gjithe banoret e Unazes se re...

0
Gjykata e Tiranës ka vendosur që të lirojë të gjithë banorët e Unazës së re të ndaluar nga policia 3 ditë...

Tirane, gjykata le ne qeli tre protestuesit e Unazes – Lajmi...

0
Gjykata e Tiranës ka vendosur që treshja e personave te arrestuar gjatë protestimit në zonën e Unazës së Re të lihet...

Bllokojne rrugen ne zonen e Unazes se Re, ne pranga tre...

0
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për bllokimin e rrugës në zonën e Unazës së re....
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS