14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Banorët

Etiketim: banorët

Banorët e Maliqit bllokojnë rrugën për ujin e pijshëm, Bashkia u...

0
Mungesa e ujit, një problematikë e vjetër por që mbetet pa zgjidhje ngriti në protestë banorët e fshatit Gollobërdë në Maliq. Të indinjuar, banorët e...

Zjarret përfshijnë edhe Delvinën e Himarën, banorët kërkojnë helikopterin për shuarjen...

0
Një vatër e re zjarri është shfaqur në fshatin Kopaçëz, në Delvinë. Zjarri vijon prej disa orësh, i favorizuar edhe nga erërat e forta. Banorët dhe...

Qentë sulmojnë banorët tek “Ndue Përlleshi”

0
Qentë endacak në Prishtinë janë të shumtë. Ata nuk kanë orar të lëvizjes, por po sulmojnë kryesisht në orët e hershme të mëngjesit, megjithatë...

Shtëpia e përdoruesve të drogës/ Elbasan, një godinë e braktisur është...

0
Brenda pak ditësh Top Channel zbuloi një tjetër vend të përdorimit të drogës në Elbasan. Pas denoncimit të qytetarëve, nuk ishte e vështirë të identifikoje...

Banorët ankohen për muzikën e lartë, policia procedon lokalin për dasmë-anti-COVID

0
Kontrollet e pandërprera në lokale e subjekte tregtare, për respektimin e protokolleve të sigurisë, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-19, kanë zbuluar edhe...

Frikë dhe panik tek banorët/ Tërmeti lëkund sërish vendin, ja ku...

0
Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Korçë vetëm pak minuta më parë, duke krijuar panik tek banorët. Tërmeti me epiqëndër në Korçë me magnitudë...

Pallati i anuar 70 cm/ Banorët në protestë: Duam ekspertizë të...

0
Banorët e pallatit 10 katësh të dëmtuar rëndë në lagjen numër 5 kanë protestuar para prokurorisë së Durrësit. Ky pallat i dëmtuar nga tërmeti...

Banorët e Melburnit/ Dita e parë në izolimin e dytë

0
Pesë milionë njerëz në qytetin e dytë më të madh të Australisë kanë kaluar natën e parë të tyre në izolim sërish, pas rikthimit...

Banorët e lagjes “Qendra” protestojnë kundër zhurmës së kafiterive dhe çmimeve...

0
Një numër i banorëve të Prishtinës, sot kanë protestuar lidhur me vendimin e Komunës së Prishtinës për ndërmarrjen “Prishtina Parking”, ku sipas rregullores së...

Kurbini “thahet” për ujë, banorët ankohen: Çezmat pikojnë me orar si...

0
Rritja e temperaturave ka rikthyer në Kurbin, problemin e vjetër të furnizimit me ujë të pijshëm.  Banorët ankohen se ndodh që uji të mos...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS