Sazan Guri: Sekreti i marteses te lumtur: Leket t’i mbaje gruaja! – Lajmi i Fundit – Lajme

0
43
Gjigandi

Ambientalisti Sazan Guri ka treguar ate qe ai e cileson si sekretin e nje martese te lumtur. Teksa kanë shëtitur me Dojnën në gjithë Tiranën me biçikletë ata kanë biseduar edhe për bashkëshorten e Sazanit. Sazani tregon se ka rënë në dashuri sapo e ka parë, ajo është gjysma e tij më e mirë dhe ata kanë plot 40 vjet martesë. Nga kjo Dojna ka qenë kurioze se cili është sekreti që ta kesh mirë me gruan për 40 vjet. “Unë kam disa parime: nëse do të hash drekën në restorant apo të ikësh me pushime, pyet gruan. Lere ta zgjedhë ajo dhe do jesh i qetë ti, tjetër: jepi qesen gruas, financat ti mbajë gruaja i ka ajo përgjegjësitë për çdo gjë që të ndodhë. Është bukur kështu, edhe pazaret i bën gruaja. Lerja të gjitha gruas e je në rregull”- ka thënë Sazani. Mund të themi se ka të drejtë, kështu që djema bëni edhe ju si Sazani./top channel

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu