Redi Jupi: Me një kombëtare, shqiptarët gjithmonë do të kualifikoheshin në kampionate evropiane e botërore

0
157
blank
Gjigandi

Ish-futbollisti i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Redi Jupi ka thënë se Shqipëria është dobësuar shumë në momentin që Kosova është pranuar në UEFA dhe FIFA.

Jupi në një lidhje direkte në “Debat……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu