Rama: Vazhdon puna me ritme të larta për ndërtimin e rrugës së Arbërit

0
19
Gjigandi

Kryeministri Edi Rama ka postuar ne profilin e tij në Facebook pamjet nga rruga e Arbërit.

Sipas Ramës puna për ndërtimin e rrugës po vazhdon me ritme të larta dhe deri tani janë realizuar 60% të punimeve.

Ja postimi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES 😊

dhe me pamjet më të fundit të punës në RRUGËN E ARBËRIT, ku puna vijon me ritme të larta e deri sot është realizuar 60% e projektit, ju uroj një ditë të mbarë🙏

#DIBRAqëDUAM❤️
#ShqipëriaqëDuam🇦🇱

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu