18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Edi rama

Etiketim: edi rama

Lufta në Ukrainë, kryeministri Edi Rama viziton ditën e martë Kievin

0
Kryeministri, Edi Rama do të jetë një nga liderët e parë të Ballkanit që do të vizitojë Ukrainën ditën e martë pas agresionit rus. Burime...

Edi dhe Linda Rama bëhen gjyshër të një nipi, vajza…

0
  Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda janë bërë gjyshër. Burime për median bëjnë me dije se vajza e Lindës, Rea Xhillari  është bërë...

Shkurtohet udhëtimi drejt bregdetit në jug të Shqipërisë, Rama njofton hapjen...

0
Një lajm i mirë vjen për të gjithë pushuesit që preferojnë jugun e Shqipërisë.Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot datat e hapjes së dy...

Rama pranon se çmimi i naftës në Shqipëri është më i...

0
Kryeministri Edi Rama pranoi sot se çmimi i naftës në Shqipëri është më i larti në rajon, por theksoi se taksat në vend janë...

Berisha i drejtohet Ramës pas deklaratës së tij të shumëpërfolur për...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar sot ashpër ndaj deklaratave të bëra një ditë më parë nga Kryeministri Edi Rama në takimin...

Samiti Rajonal i Transportit, Rama: Korridori Blu, brenda mandatit të tretë...

0
I ftuar në Samitin Rajonal të Transportit që mbahet në Tiranë, Kryeministri Edi Rama foli për projektet infrastrukturore që lidhin vendet e Ballkanit Perëndimor.E...

Samiti Rajonal i Transportit, Rama: Ballkani i Hapur garanton liritë jetike...

0
I ftuar në Samitin Rajonal të Transportit që mbahet në Tiranë, Kryeministri Edi Rama foli për projektet infrastrukturore që lidhin vendet e Ballkanit Perëndimor.Rama...

Berisha flet për bashkëpunimin me Metën: Asgjë nuk na pengon në...

0
Nëntë vite pasi prishën paktin që firmosën në vitin 2009, kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Sali Berisha dhe Presidenti në përfundim të mandatit,...

Berisha reagon pas deklaratës së Lavrovit për Ballkanin e Hapur: Dënoj...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar sot pas deklaratave të shefit të diplomacisë ruse, Sergei Lavrov, i cili ka thënë se Rusia...

Drejt përfundimit tuneli i Skërficës, Rama: Shkurton me 45 minuta udhëtimin...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar sot se punimet në tunelin e Skërficës, pjesë e rrugës Kardhiq-Delvinë në jug të vendit, janë drejt...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS