Edi dhe Linda Rama bëhen gjyshër të një nipi, vajza…

0
78
Gjigandi

 

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda janë bërë gjyshër.

Burime për median bëjnë me dije se vajza e Lindës, Rea Xhillari  është bërë nënë për herë të parë.

Gjatë 9 viteve të qeverisjes së Ramës, Rea ka zgjedhur të qëndrojë larg vëmendjes së publikut dhe rrallë është folur për të në media. Rea është vajza nga martesa e parë e Lindës me Thanas Xhillarin, i cili është pedagog në fakultetin e Shkencave të Natyrës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu