Qerim Shaqiri: ‘Bota sot’, me gazetarë profesional nuk i hyjnë në hak askujt

0
Gjigandi

Trajneri i klubit të futbollit Vizioni nga Ferizaj, Qerim Shaqiri, uron gazetën kombëtare “Bota sot”.

“Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot”. 

Gazetaria dhe gazetari i mirëfilltë i jep mundësinë të gjithë atyre të cilët në një forme apo tjetër kontribuojnë në avancimin e rinisë, në këtë rast meqë e potencove sportit. 

Dhe kjo gazetë me këta gazetarë profesional nuk i hyjnë në hak askujt për djersën që po japin”, uron Qerim Shaqiri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu