21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profesional

Etiketim: profesional

Pas problemeve për kriterin profesional, prokurorja dërgohet për trajnim në Magjistraturë

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi të pezullojë për një vit nga detyra prokuroren e Shkodrës, Marsida Frashëri dhe e dërgoi atë për të...

Këshilli Profesional i Gjyqtarëve kërkon përmbajtje nga veprimet e pamatura

0
Këshilli Profesional i Gjyqtarëve ka vlerësuar ndarjen e drejtësisë në ndeshjet e fundit, me theks të veçantë në ndeshjen Gjilani – Prishtina, ku pati...

Qerim Shaqiri: ‘Bota sot’, me gazetarë profesional nuk i hyjnë në...

0
Trajneri i klubit të futbollit Vizioni nga Ferizaj, Qerim Shaqiri, uron gazetën kombëtare “Bota sot”. “Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot”.  Gazetaria dhe gazetari i...

Punesim ne Gjermani nga 1 marsi 2020, sidomos për ata me...

0
Prej gushtit të këtij viti, Peter Zingraf është në krye të Ambasadës Gjermane në Shqipëri. Në një intervistë për “Monitor”, ai nënvizoi qëndrimin...

Arsimi profesional zgjedhje për shumë të rinj, tregu është tejmbushur me...

0
Jo të gjithë të rinjtë rendin pas Universitetit. Një pjesë e tyre kanë kthyer sytë nga arsimi profesional për shkak se kanë vështirësi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS