Po filmonte vajzën e saj kur pa motorin e aeroplanit që po digjej

0
321
Gjigandi

Një grua po filmonte vajzën e saj në fluturimin e saj të parë me aeroplan. Në një moment, ajo u tërhoq nga flakët e çuditshme dhe lëkundja e aeroplanit.

Lexo edhe:  Kur po mendon të bëhet baba Ledri?

Kur shikoi nga dritarja, ajo pa që motori i aeroplanit të linjës Los……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu