Ballina Etiketimet Aeroplanit

Etiketim: aeroplanit

Irani thotë se ka dërguar në Francë kutitë e zeza të...

0
Irani tha se i ka dërguar kutitë e zeza të aeroplanit që u rrëzua në Teheran më 8, në Francë. Avioni i një kompanie...

Gruaja e “çeliktë”/ Ftoi betejën me kancerin dhe i shpëtoi rrëzimit...

0
Pasi i mbijetoi një përpjekje për vrasje në periudhën naziste, një rrëzimi të aeroplanit dhe kancerit të gjirit, një grua plot 99 vjeçe ka...

Momente paniku/ Burri kërcënon pasagjerët e aeroplanit se do t’i vrasë...

0
Një episod aspak i hijshëm është shënuar në një fluturim të linjës ajrore “Alaska Airlines” në SHBA. Një pasagjer i veshur me maskë...

Po filmonte vajzën e saj kur pa motorin e aeroplanit që...

0
Një grua po filmonte vajzën e saj në fluturimin e saj të parë me aeroplan. Në një moment, ajo u tërhoq nga flakët e...

Rrëzimi i aeroplanit Boeing 737 MAX në Indonezi u shkaktua nga...

0
Një seri e dështimeve kanë rezultuar me rrëzimin e aeroplanit Boeing 737 Max të kompanisë ajrore, Lion Air, në tetor të vitit të kaluar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24