Plas bombola, merr flakë kati i katërt i pallatit në Korcë | Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Shperthimi i një bombole shkaktoi zjarr ne nje pallat në lagjen nr 4 të qytetit të Korçës në banesën e Enver Doce.
Në momentin e shpërthimit mësohet se nuk ka pasur persona brenda banesës, ndërsa raportohet për dëme materiale.

Zjarrfikësja ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon per shuarjen e flakeve.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu