Del foto e biznesmenit Besnik Hida i vrarë dje në Lushnje | Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Ky është Besnik Hida, viktima më e fundit e bandave kriminale.
Hida, prind i dy fëmijëve, biznesmen në qytetin e Lushnjes, humbi jetën i ekzekutuar me breshëri plumbash në një lokal.

Prej mëse dy vjetësh ai kërkonte drejtësi nga drejtësi për vrasjen e nipit të tij, Zamir Latifit, ekzekutuar më 11 tetor 2017, nga e njejta bandë që e kishte kërcënuar dhe i mori jetën.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu