11 C
Tirana
E shtunë, 5 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Biznesmenit

Etiketim: biznesmenit

“S’kanë lidhje me atentatin ndaj biznesmenit…”/ Gruaja e Grid Lenon dhe...

0
Gerta Matohiti motra e të arrestuarit Marjo Matohiti dhe gruaja e Grid Lenës, (njëri bashkëpunëtor dhe tjetri autor) ka hedhur poshtë akuzat për ta...

Zhdukja e biznesmenit Remzi Hoxha, familja i jep fund kërkimit dhe...

0
Pas 25 vjet kërkimi, familja e Remzi Hoxhës ka vendosur të ndërprerje kërkimet për biznesmenin e zhdukur. Djali i tij, Ardian Hoxha tha se...

TVSH-ja e lartë, Basha publikon videon e biznesmenit: Nevojë për ndihmë...

0
Kryedemokrati Luzim Basha është fokusuar ditën e sotme te problemet e bizneseve të vogla në Shqipëri. Basha ka publikuar videon e një biznesmeni që është...

Konflikti për tokën dhe borxhi 70 mijë euro, gjykata vendos për...

0
“Arrest me burg” ka dhënë sot gjykata për Kliti Leka, autori i dyshuar i vrasjes së biznesmenit Niko Goro, të shtunën në Himarë. 53-vjeçari akuzohet...

Ekzekutimi i biznesmenit/ Flet dëshmitarja: Dëgjuam krismat e të bërtiturat e...

0
Një ngjarje e rëndë tronditi Himarën të shtunën e kaluar. 53-vjeçari Kliti Leka qëlloi për vdekje biznesmenin , Niko Goro para supermarketit të motrës...

Ekzekutimi i biznesmenit me breshëri plumbash në Himarë, flet kryebashkiaku

0
Biznesmeni Niko Goro u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Himarë nga Kliti Leka pas një konflikti që kishin pasur për shkak se autori pretendonte se...

Publikohet video: Dështon atentati ndaj biznesmenit, i shpëton jetën ashensori që...

0
Një atentat ka mbetur në tentativë mbrëmjen e të enjtes në kryeqytet ku dy persona të maskuar dhe me pistoletë në dorë kanë ndjekur...

Dështon atentati ndaj biznesmenit, i shpëton jetën ashensori që ishte i...

0
Një atentat ka mbetur në tentativë mbrëmjen e të enjtes në kryeqytet ku dy persona të maskuar dhe me pistoletë në dorë kanë ndjekur...

Vrasja e biznesmenit Niko Goro/ Roja: I kam parë të bisedojnë...

0
Roja i biznesit të ndërtuesit të vrarë mëngjesin e sotëm në Himarë, Niko Goro, ka treguar për Top Channel se autori i vrasjes njihej...

‘70 mijë euro borxh’/ Vrasja e biznesmenit në Himarë, autori i...

0
Të tjera detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi ditën e sotme në Himarë, ku u ekzekutua biznesmeni...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS