Detaje/ Zjarri në Astir, shënjestër vëllai i biznesmenit të njohur

0
28
Gjigandi

Detaje të tjera kanë dalë në lidhje me zjarrin në mesnatën e djeshme në pallatin në Astir.

Burime për median bëjnë me dije se shënjestër e zjarrit ka qenë një makinë tip “Range Rover” e parkuar në garazhin e pallatit.

Mësohet se automjeti ka qënë në pronësi të vëllait të biznesmenit dhe ndërtuesit, shtetasit me iniciale  S. Ll., i cili është edhe pronar i pallatit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu