Përfundon vijëzimi i rrugëve në dy zona në kryeqytet – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Ka përfunduar puna e shtrimit të rrugëve në zonën e njohur në kryeqytet si “Rruga e Elbasanit” dhe rrethrrotullimi i Sanatoriumit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryebashkiaku Erion Veliaj në facebook.
“Vazhdon puna pandërprerë brenda dhe jashtë qytetit.🤗 Ekipi ka përfunduar vijëzimin te 📍 “Rruga e Elbasanit” dhe rrethrrotullimi i Sanatoriumit✔”, shkruan Veliaj.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu