Tritol në bizneset, rrëfehet Noizy: Kur ka ndodhur shpërthimi unë isha në…

0
305
Gjigandi

Detaje të reja kanë dalë nga atentati në biznesin e reperit Noizy, ditën e djeshme.

Burime për median bëjnë me dije se Noizy ka deklaruar se momentin kur ka ndodhur shpërthimi ai ka qenë në gjumë dhe se nuk është në dijeni se kush mund të jetë autorit.

“Kur ka ndodhur shpërthimi unë isha në gjumë. Nuk kam ndonjë ide se kush mund të jetë autori, por dy ditë më parë patëm përplasje fizike me Cllevio (Kleviol Ahmetin). Nuk kam konflikte të tjera”, mësohet të ketë thenë ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu